Turnieje

Thomas Bosco-Cwiok zwycięża w dogrywce ! w  turnieju AMC Aviation PGA Polska
2018-06-18

Thomas Bosco-Cwiok zwycięża w dogrywce ! w turnieju AMC Aviation PGA Polska

Mnóstwo wyników poniżej par, doskonale przygotowane pole i sportowa atmosfera turnieju – głównie te aspekty podkreślali uczestnicy turnieju AMC Aviation PGA Polska. Ponad 80 uczestników, w tym niemal 40 zawodowców, rywalizowało na polu Rosa Private Golf Club.

XV – Jubileuszowa edycja Turnieju o Brylant za nami.
2018-06-17

Na Polu golfowym A&A w Pabianicach została rozegrana XV – jubileuszowa edycja Turnieju o Brylant. Zwycięzcą po raz trzeci został Adrian Jędrzejewski drugie miejsce zajął dwukrotny zwycięzca z poprzednich edycji – Jan Piętka, trzeci był Kuba Tamborek. W tym roku nie udało się zaadresować piłki tak aby za pierwszym uderzeniem trafić do dołka, potocznie nazwanego Hole In One, na każdym z 9 dołków można był wygrać pierścionek z brylantem ufundowany przez A&A Dom Jubilerski a każdy zawodnik miał w sumie 36 szans grając przez dwa dni.

Cztery dni, zaciętej i na najwyższym poziomie rywalizacji Citi Handlowy XVII Klubowych Mistrzostw Polski zakończyły się triumfem drużyny Toya G&CC, która w finałowym starciu pokonała zespół z Tokar. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Kalinowych Pól.

„Łączy nas piłka !”
W dniach 2 i 3 czerwca 2018 r. jak co roku na polu Sierra Golf Resort zagościł turniej Silesia Business & Life Golf.
2018-06-03

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy Redaktora Naczelnego czasopisma „Silesia Business & Life" – Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu i telewizji.

W dniu 19 maja 2018 roku na polu golfowym Ropice Golf Resort odbył się po raz pierwszy w Czechach turniej eliminacyjny Silesia Business & Life Golf Cup 8.

Thomas Bosco-Cwiok zwyciężył w 21. edycji turnieju Floating Garden Szczecin Open, grając kolejno 71 i 69 uderzeń. Tuż za nim, ze stratą jednego uderzenia uplasował się amator - Alejandro Pedryc, tym samym zwyciężając w kategorii amatorów - strokeplay brutto. Trzecie miejsce z wynikiem -2 zdobył również amator - Jan Szmidt Jr.

Ambassador's Cup - 2 turniej eliminacyjny Super 7 Series zakończony !

Przy pięknej, słonecznej pogodzie 12 maja w First Warsaw Golf rozegrany został turniej golfowy Ambassador's Cup - 2 turniej eliminacyjny Super 7 Series. To był turniej i jednocześnie event golfowy.

z branży online marketingu – ta nieszablonowa idea przyświeca pierwszej edycji turnieju golfowego GetResponse Cup.

Krawczyki Michał zwycięzcą w Turnieju Otwarcia Sezonu w Sobieniach Królewskich.
2018-04-22

Na polu golfowym w Sobieniach Królewskich 21 kwietnia 2018 odbyła się inauguracja sezonu golfowego. W turnieju wystartowało ponad 140 zawodników. Pierwsze flighty musiały przybyć na start już o godzinie 7.00 Na szczęście pogoda dopisała, było słonecznie i w połowie dnia trochę wietrznie. Turniej ze względu na sporą liczbę zawodników rozciągnął się po wieczora.