European Amateur Team Championship, Division 2.
2018-07-10

Przyszłe gwiazdy golfa zawodowego na polu pod Częstochowa.

Polacy walczą o awans do 1. Dywizji Drużynowych Mistrzostw Europy

W środę, 11 lipca na polu golfowym Rosa Private GC pod Częstochową sześcioosobowy skład reprezentacji biało-czerwonych rywalizować będzie w European Amateur Team Championship, Division 2.

w dniach 25-26.07.2018 r. na polu golfowym Armada GC.

Zawody mają rangę mistrzostw Polski dla zawodników

5 turniej eliminacyjny Super 7 Series - Aston Martin British Luxury.
2018-06-30

30 czerwca w First Warsaw Golf odbył się 4 turniej eliminacyjny Super 7 Series - Aston Martin British Luxury. Dla fanów motoryzacji była nie lada gratka, można było zobaczyć dwa modele aut Astona Martina jak DB11 oraz Vanquish S, prosto z hrabstwa Warwickshire w Wielkiej Brytanii a nawet odbyć jazdę próbną !
17 Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE.
2018-06-29

W Rajszewie, najstarszym polu golfowym w powojennej Polsce, 29 czerwca 2018 r. rozegrany został 17 Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE. W turnieju przy pięknej pogodzie na 18 dołkowym polu golfowym zagrało 100 golfistów z całej Polski, przyjaciół Eurobuild CEE.

Była to już 14. edycja Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Mężczyzn Polish Open. Po rekordowej dogrywce, która została rozstrzygnięta dopiero po 10. dołku zwyciężył Francuz Matthieu Decottignies Lafon. Tym samym na drugiej pozycji uplasował się Czech Ondrej Liesera. Trzecie miejsce zdobył Niemiec Hinrich Arkenau.

Meldrum House Country Hotel & Golf Course - "Best Boutique Hotel"

Meldrum House Country Hotel & Golf Course zdobył tytuł "Best Boutique Hotel" w Wielkiej Brytanii w prestiżowej publikacji Luxurious Lifestyle Magazine.

Mnóstwo wyników poniżej par, doskonale przygotowane pole i sportowa atmosfera turnieju – głównie te aspekty podkreślali uczestnicy turnieju AMC Aviation PGA Polska. Ponad 80 uczestników, w tym niemal 40 zawodowców, rywalizowało na polu Rosa Private Golf Club.

XV – Jubileuszowa edycja Turnieju o Brylant za nami.
2018-06-17

Na Polu golfowym A&A w Pabianicach została rozegrana XV – jubileuszowa edycja Turnieju o Brylant. Zwycięzcą po raz trzeci został Adrian Jędrzejewski drugie miejsce zajął dwukrotny zwycięzca z poprzednich edycji – Jan Piętka, trzeci był Kuba Tamborek. W tym roku nie udało się zaadresować piłki tak aby za pierwszym uderzeniem trafić do dołka, potocznie nazwanego Hole In One, na każdym z 9 dołków można był wygrać pierścionek z brylantem ufundowany przez A&A Dom Jubilerski a każdy zawodnik miał w sumie 36 szans grając przez dwa dni.

Cztery dni, zaciętej i na najwyższym poziomie rywalizacji Citi Handlowy XVII Klubowych Mistrzostw Polski zakończyły się triumfem drużyny Toya G&CC, która w finałowym starciu pokonała zespół z Tokar. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Kalinowych Pól.