Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Poniedziałek, 17 Czerwiec 2024

Hotele

Aldiana Club Costa del Sol

Aldiana Club Costa del Sol jest laureatem nagrody Award Award 2018 i jest jednym z 10 najpopularniejszych hoteli w regionie. Otoczony najpiękniejszymi polami golfowymi w Hiszpanii. Aldiana Costa del Sol znajduje się w środku ogrodu botanicznego na Costa del Sol - 120 km od Malagi - prawdziwe marzenie o golfie.
Adres:
Avda, Pablo Cerezo s/n 11316
San Roque Cardiz
więcej ›

Jasek Premium Hotel Wrocław

Jasek Premium Hotel Wrocław *** jest usytuowany we Wrocławiu zaledwie 8 km od wrocławskiego Rynku przy główniej trasie na Poznań, w pobliżu trasy na Warszawę i przy zjeździe z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Hotel sąsiaduje z jednym z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce, a niespełna 5 min jazdy samochodem dzieli go od nowo otwartego Stadionu Miejskiego.
Adres:
Sułowska 39
51-180 Wrocław
więcej ›

EUROHOTELS POKOJE - APARTAMENTY - GOLF

EuroHotels jest to obiekt składający się z trzech odrębnych budynków zupełnie odmiennych w swoich stylach.

Mini pole golfowe przeznaczone dla dzieci i dorosłych zapewniające kapitalną zabawę i relaks bez względu na wiek i umiejętności gry w golfa.

Doskonała zabawa z elementami "zdrowej" rywalizacji dla całej rodziny. Na takim polu możesz poczuć się trochę tak, jak na prawdziwym polu golfowym.

Możecie Państwo też odwiedzić naszego partnera:

logo darkPrzytok Golf & Resort

Dla Gości EurohotelS i Restauracji Anatra – rabat 10%!
Serdecznie zapraszamy!
Adres:
Zielona Góra
66-004 Drzonków
więcej ›

“Hotels on the Golf Course” continues to grow Three New Properties New Brochure, Golf Trophy 2017

The idea is simple but brililant: Overnight lodging on green playgrounds. In 2011 hotels in Germany, Austria and Switzerland, all located on golf courses, joined forces for a new marketing cooperation: "Hotels auf dem Golfplatz" (Hotels on the Golf Course). Since its inception the group has grown to 29 members in Germany, Austria, Italy and Spain.
więcej ›

"Hotels auf dem Golfplatz"

Marka "Hotels auf dem Golfplatz" rozpoczyna nowy rok z nowym partnerem i nową broszurą Stowarzyszenie marketingowe "Hotels auf dem Golfplatz" (hotele na polu golfowym), które powstało w 2011 r. z 16 partnerami w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, może teraz pochwalić się ponad dekadą udanej pracy
więcej ›

Hotel Restauracja HI-FI

Hotel zaprasza na nowe menu w restauracji- TOPGolf poleca
Adres:
Paproć 84
64-300 Nowy Tomyśl
więcej ›

Zajazd w Białej

Wszystkie pokoje w Zajazd w Bialej są wyposażone w klimatyzację, prasowalnicę do spodni, system hi-fi i telefon z dostępem do połączeń międzynarodowych. Rekomendowany przez www.topgolf.pl
Adres:
Biała Wieś
62-065 Biała Wieś
więcej ›

Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej.

Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej. Liczba miejsc noclegowych rośnie najszybciej w historii
więcej ›
Partnerzy