Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Czwartek, 18 Październik 2018

Mistrzostwach Klubu Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Finału Cyklu Alior Bank SGT oraz Finał Cyklu Bridgestone Cup.

2017-10-01

W sobotę 30 września ponad 130 zawodników wystartowało w potrójnym turnieju - Mistrzostwach Klubu Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Finału Cyklu Alior Bank SGT oraz Finał Cyklu Bridgestone Cup. Pierwsi golfiści wystartowali już o godzinie siódmej rano. Podobnie drugiego dnia w niedzielę finałowy turniej rozpoczęto przy porannej rosie i zakończono o zmierzchu. Nie wszyscy mogli zostać do momentu wręczenia nagród.

Gratulujemy zwycięzcom turnieju oraz wszystkim, którzy brali w nim udział.

                                                                                   Mistrzostwa Klubu:      
Mistrzyni Klubu SK Kobieta   HCP: 0-36 x Stroke Play Brutto 1.Elżbieta Panas 177      2.Monika Kowalewska 178 3.Aleksandra Jankowska 182 
Mistrz Klubu Mężczyzna   HCP: 0-36 x Stroke Play Brutto 1.Michał Bargenda 149          2.Andrzej Wierzba Junior 152 3.Andrzej Wierzba 159
Mistrz Klubu Juniorów 1999-2016   HCP: 0-36 x Storke Play Brutto 1.Konrad Bargenda       2.Jakub Fibakiewicz 3.Krzysztof Gil
MK Storke Play Netto SK Mężczyzna Kobieta   HCP: 0-54 x Storke Play Netto 1.Maciej Fibakiewicz 143 2.Paweł Pajchel 144   3.Mariusz Gil 144
Mistrz Klubu Stroke Play Netto Mężczyna Kobieta   HCP: 0-36 x Storke Play Netto 1.Marek Pacek 127       2.Robert Kołbuk 138 3.Mieczysław Gwiazda 142
                                                                           Klasyfikacja Generalna:      
stb netto 0-18 Mężczyzna Kobieta    1916-1998 HCP 0-18 x Stableford Netto 1.Krzysztof Bury 164        2.Piotr Mazurkiewicz 144 3.Marcin Michalski 139
stb netto 18,1-36 Mężczyzna Kobieta    1916-1998 HCP 18,1-36 x Stableford Netto 1.Mariusz Gil 175                2.Ewa Pytkowska 166   3.Marek Meserszmit 156
                                                                                                                   
stb netto 0-18 Mężczyzna Kobieta    1916-1998 HCP 0-18 x Stableford Netto 1.Jarosław Romaniuk 74 2.Mieczysław Gwiazda 73 3.Paweł Pajchel 73
stb netto 18,1-36 Mężczyzna Kobieta    1916-1998 HCP 18,1-36 x Stableford Netto 1.Marek Pacek 92        2.Robert Kołub 76                              3.Jakub Mroczek 72
Storke play brutto open SK Mężczyzna Kobieta    1916-1998 HCP 0-36 x Storke Play Butto 1.Andrzej Wierzba 159 2.Maksymilian Fizek 165         3. Jarosław Skręta 165
Best Junior Mężczyzna Kobieta    1999-2016 HCP 0-36 x Storke Play Butto 1.Michał Bargenda 149              x                                                         x 
Best Woman Kobieta    1916-1998 HCP 0-36 x Storke Play Butto 1.Elżbieta Panas 177                    x                                                         x
               
Longest Drive Mężczyzn  #18 1.Andrzej Wierzba Junior      
Longest Drive Kobiet #10 1.Ewa Pytkowska      
Nearest to the Pin #2 1.Krzysztof Mleczak       
Nearest to the Pin #16 1.Andrzej Wierzba Junior      
Hole in One #16 1.XXX        
Partnerzy