Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Czwartek, 28 Marzec 2024

PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter

2019-10-13

Thomas Bosko – Ćwiok zwycięzcą turnieju PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter. Drugie miejsce zajął Maksymilian Sałuda, trzecie Grzegorz Zieliński. Tak uplasowali się zawodowcy. Natomiast wśród amatorów pierwsze miejsce zajął Jacek Piło, drugie Mikołaj Halicki, na trzeciej pozycji Konrad Zygarski.

Podczas turnieju padły cztery hole in one. Za pierwszym uderzeniem do dołka trafili: Oskar Zaborowski na dołku numer 1, Max Sałuda oraz Kuba Ossowski na dołku numer 2, Adrian Kaczała zaliczył jednym uderzeniem dołek numer 6.

PGA Polska Short Game Championship po raz szósty rozgrywany był w Golf Park Józefów. W tym roku tak jak w poprzednim partnerem mistrzostw była firma Winterhalter.

W rozgrywkach wzięło udział 12 zawodowców i 12 amatorów. Po dwóch rundach stroke play wyłoniona została drabinkę kwalifikacyjna. Następnie zawodnicy rozegrali dwie rundy match play, po których poznaliśmy zwycięzcę W bieżącym roku pula nagród wynosiła 10.000 zł. Na amatorów czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. (inf. PGA Polska).

Miłym akcentem były dwa wyróżnienia z okazji 25 lecia PGA Polska, które otrzymali z rąk Maksymiliana Sałudy – Piotr Misiewicz Golf Park Józefów oraz Zbigniew Zieliński TOPGolf.pl za włożony wkład w rozwój Polskiego golfa. Dziękujemy !