best replica watches forum in every single part of the overcome to get the best.

fake rolex are well known by people over the world because of their exellent grace and luxury.

Dzisiaj jest Wtorek, 3 Sierpień 2021

Sezon BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge rozpoczęty!

2016-04-04

Wspaniały początek rywalizacji w BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge.

Aż 42 golfistki i golfistów wzięło udział w pierwszym turnieju w sezonie. 20 graczy wystartowało w najwyższej kategorii HCP 0-26.4, a rywalizację wygrała Dominika Zbychorska przed Manfredem Schatovichem i Michałem Kopczewskim. W kategorii 26.5-36.0 triumfował Piotr Błędziński przed Piotrem Lenardem i Barbarą Kozicką.

Od tego sezonu zdecydowaliśmy się podzielić kategorię Greencard na klasyfikację męską i kobiecą. Chcemy w ten sposób jeszcze bardziej zachęcać i nagradzać początkujące golfistki i początkujących golfistów. Wśród pań triumfowała Ewa Kulwicka, która nie tak dawno popisała się hole in one na naszym polu. Na podium stanęły jeszcze Agnieszka Ostrowska i Karina Kalinowska. Rywalizację wśród mężczyzn wygrał Michał Owczarek przed Hubertel Durlikiem i Adamem Chmielewskim.

Emocji nie brakowało w Putting Competition. Wśród kobiet do wyłonienia zwyciężczyni potrzebna była dogrywka – ostatecznie zwyciężyła Elżbieta Panas, która pokonała Dominikę Zbychorską. Wśród mężczyzn świetnym wynikiem popisał się Cezary Brzozowski, który miał 11 puttów na sześciu dołkach.

W trakcie turnieju odbyła się prezentacja parzenia herbaty wraz z degustacją, którą przygotował Tong Ren Tang.

Nagrody dla uczestników i zwycięzców przygotowali sponsorzy cyklu – BMW Poland oraz Tong Ren Tang.

Cały sezon toczy się rywalizacja o nagrody główne cyklu – w tym roku będą to torby golfowe lub Travel Covery z kolekcji BMW Golfsport. Wspaniała nagroda trafi w ręce zawodniczek lub zawodników, którzy zdobędą najwięcej punktów w klasyfikacji punktowej. Żeby liczyć się w grze o torby golfowe, trzeba zagrać w przynajmniej czterech turniejach cyklu.

BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge to cykl siedmiu turniejów rozgrywanych tradycyjnie w każdą drugą środę miesiąca od kwietnia do października na polu Pitch & Putt w Wilanowie. Gra się na sześciu dołkach (2×3 dołki) w systemie Strokeplay netto 1/3 HCP. Klasyfikacja pucharowa podzielona jest na kategorie: 0-26.4; 26.5-36.0; 37.0-54.0 (oddzielnie mężczyźni i kobiety). Turniej rozgrywany jest w formacie shot gun o pełnych godzinach po maksymalnie 12 zawodników.