the watchmaking crafts of best fake patek philippe is in leading position.

best replica watches forum in every single part of the overcome to get the best.

https://www.richardmille.to/ forum gets to the level of art at the palace level.
https://wherewatches.com for sale timepiece coaching mature the watchmaking arena specialists.

fake rolex are well known by people over the world because of their exellent grace and luxury.

Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Wtorek, 3 Sierpień 2021

Silesia Business & Life Golf Cup 2018 - Mauritius – RPA – Czechy

2017-12-01

Turnieje Silesia Business & Life Golf Cup wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń golfowych w kraju. Organizatorzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom golfistów od 3 lat organizują dla nich zagraniczne wyjazdy golfowe, podczas których rozgrywane są turnieje eliminacyjne do krajowego finału. Jest to jedna z nielicznych imprez, gdzie w sezonie zimowym wraz z Silesia Business & Life Golf Cup, golfiści wyjeżdżają przynajmniej raz w miesiącu do  wspaniałych zakątków  świata jak Gran Canaria w grudniu 1-8.12.17 oraz 08.12.17. Sheraton Salobre Golf Resort to wyjątkowy 5-gwiazdkowy hotel, w samym sercu dwóch pól golfowych Old Course Salobre i New Course Salobre.

Z pól golfowych rozpościera się widok na morze i wzgórza.  W styczniu golfiści udadzą się na Mauritius 11-19.01.18. Hotel Long Beach Golf & Spa Resort, położony jest na skraju jednej

z najpiękniejszych plaż na wyspie, natomiast turnieje zostaną rozegrane na polach Ile Aux Cerfs Golf Club oraz Anahita. W marcu, grupa uda się w kolejną daleką podróż do Republiki Południowej Afryki  05-17.03.18 w regiony Cape Town & Fancourt. Pierwszym miejscem na mapie wyjazdu będzie Kapsztad, który dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dla oka jak i podniebienia. To będzie czas zwiedzania i degustowania. Na trasie podróży znajda się również okoliczne winnice. Wisienką na torcie będzie pobyt w ośrodku Fancourt Golf Resort & Spa w George, który pozostaje mekką golfistów w tej części Świata. Fancourt składa się z 3 pól golfowych : Montagu, Outeniqua oraz sławny the Links ( nr1 w RPA) i wszystkie zaliczane są do czołówki w RPA.

 

Zainteresowane osoby wyjazdem z Silesia Business & Life, mają jeszcze szanse na egzotyczny wyjazd golfowy, po kontakcie z organizatorem.

Po raz pierwszy Silesia Business & Life zagości u naszych południowych sąsiadów Czechów. Tuż przy granicy z Polską ( Czeski Cieszyn ) w Ropicach na polu golfowym Ropice Golf Resort zagrają zarówno Polacy jak i Czesi.

W Polsce na golfistów również czekają wspaniałe turnieje. Już po raz trzeci golfiści zagrają na przepięknym polu golfowym Sierra Golf Cup 2-3.06.2018, gdzie jak zawsze na zwycięzców będą oczekiwały niesamowite nagrody.

Rejestracja na turnieje eliminacyjne odbędzie się przez system eagle PZGolf. W każdym z turniejów zwycięzcy otrzymają możliwość zagrania w turnieju finałowym, a o nim więcej informacji w późniejszym terminie. 

Partnerzy