best replica watches forum in every single part of the overcome to get the best.

fake rolex are well known by people over the world because of their exellent grace and luxury.

Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Wtorek, 3 Sierpień 2021

Thomas Bosco-Cwiok zwyciężył w 21. edycji turnieju Floating Garden Szczecin Open

2018-05-18

Thomas Bosco-Cwiok zwycięża w turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 – Floating Garden Szczecin Open

W miniony weekend gracze z Polski, Czech, Islandii, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii gościli w Binowie podczas rozgrywek drugiego zawodowego turnieju Floating Garden Szczecin Open, z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018. Zawody te są turniejem o najdłuższej tradycji w rozgrywkach zawodowych w Polsce.

Thomas Bosco-Cwiok zwyciężył w 21. edycji turnieju Floating Garden Szczecin Open, grając kolejno 71 i 69 uderzeń. Tuż za nim, ze stratą jednego uderzenia uplasował się amator - Alejandro Pedryc, tym samym zwyciężając w kategorii amatorów - strokeplay brutto. Trzecie miejsce z wynikiem -2 zdobył również amator - Jan Szmidt Jr.

Drugie miejsce wśród zawodowców zdobył reprezentant Czech – Marek Siakala, a na trzeciej pozycji uplasował się Juan Ochoa. Adrian Kaczała z najlepszym wynikiem wśród zawodowców z pierwszego dnia turnieju, zakończył na czwartej pozycji wśród Pro.

Trzecie miejsce w kategorii strokeplay brutto amatorów zdobył Kamil Nowak z wynikiem +7.

W klasyfikacji netto zwyciężył junior Tristan Kolasiński, drugie miejsce zdobył Roman Kudelnicki, na trzeciej pozycji uplasował się Bogdan Bigus.

Najlepszą kobietą w kategorii brutto została Dorota Zalewska, wśród najlepszych kobiet netto zwyciężyła Amanda Majsterek. Najlepszy wynik wśród juniorek brutto uzyskała  Zofia Wójcik, a najlepszym juniorem netto został Hubert Tomczyk.

Bardzo dziękujemy partnerowi tytularnemu – Alior Bank. A także partnerom wspierającym: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf, Wilson Golf.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom turnieju. Gratulujemy również Malcolmowi Kokocińskiemu - triumfatorowi Floating Garden Szczecin Open z 2016, zwycięstwa w Asian Tour.

I już dziś zapraszamy na turniej AMC Aviation PGA Polska Tour, który odbędzie się w dniach 15-17 czerwca na polu golfowym Rosa Private Golf Club. Rejestracja ruszy niebawem.