the watchmaking crafts of best fake patek philippe is in leading position.

best replica watches forum in every single part of the overcome to get the best.

https://www.richardmille.to/ forum gets to the level of art at the palace level.
https://wherewatches.com for sale timepiece coaching mature the watchmaking arena specialists.

fake rolex are well known by people over the world because of their exellent grace and luxury.

Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Wtorek, 3 Sierpień 2021

World Amateur Golfers CHAMPIONSHIP 2020

2020-05-18

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Sand Valley Golf Resort !
Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-10
1. Wiesław Smalarz
2. Tomasz Piecyk
3. Krzysztof Okrągły
Zakwalifikowali się również: Maciej Królak, Dariusz Studziński
Grupa 11-15
1. Janusz Langner
2. Dorota Ciesielska  
3. Jakub Bojanowski
Zakwalifikował się również: Adam Smalarz
Grupa 16-20
1. Mariusz Pełka
2. Małgorzata Ścisk
3. Paweł Kowalski
Grupa 21-25
1. Piotr Olejniczak
2. Przemysław Kwieciński
3. Krzysztof Stencel
Grupa 26-36
1. Monika Ziętek
2. Elżbieta Bury
3. Janusz Szews  
Zakwalifikował się również: Jarosław Szałek
Gratulujemy!

Wszystkich, którym zabrakło szczęścia zapraszamy na kolejne Eliminacje!
Eliminacje odbyły się na #Pomorzezachodnie, a partnerem jest Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego.

www.wagc.pl

 

--------

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Postołowo Golf Club!
Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-10
1. Lech Sokołowski
2. Tomasz Kordek  
3. Sławek Piński
Zakwalifikowali się również: Tomasz Onichowski, Marek Więcek
Grupa 11-15
1. Tomasz Ładocha
2. Jarosław Płatek
3. Krzysztof Horbacz
Grupa 16-20
1. Roman Małkiewicz
2. Michał Osadczuk
3. Maciej Blok
Zakwalifikował się również: Krzysztof Tokarczuk
Grupa 21-25

1. Marcin Kruk
2. Małgorzata Hofman  
3. Radosław Iwaszko
Grupa 26-36
1. Robert Ruchniewicz
2. Jolanta Śliwińska
3. Andrzej Ilków
Zakwalifikował się również: Tomasz Grzelak
Gratulujemy!

Wszystkich, którym zabrakło szczęścia zapraszamy na kolejne Eliminacje!
Eliminacje odbyły się na #Pomorzezachodnie, a partnerem jest Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego.

www.wagc.pl

----------

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Śląski Klub Golfowy!

Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-10

1. Tomasz Mach

2. Bogdan Bać

3. Marek Mikołajczak

Zakwalifikowali się również: Piotr Skotarski  

Grupa 11-15

1. Marek Foks

2. Wiesław Kapral  

3. Tomasz Pitsch

Grupa 16-20

1. Bartosz Kuliberda

2. Adam Łoś

3. Maria Dudzik

Zakwalifikował się również: Grzegorz Moćko

Grupa 21-25

1. Michał Gil

2. Henryk Bryś   

3. Mateusz Jakubiak

Zakwalifikował się również: Leszek Rogala

Grupa 26-36

1. Wojciech Stelmach

2. Grzegorz Szewczyk  

3. Jacek Kokosza

Zakwalifikowali się również: Antoni Grabka

Gratulujemy!

Wszystkich, którym zabrakło szczęścia zapraszamy na kolejne Eliminacje!

www.wagc.pl

-------------

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Kraków Valley Golf & CC!

Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-5

1. Jerzy Dudek  

2. Mariusz Czerkawski

3. Janusz Stokłosa

Zakwalifikowali się również: Anna Grzywocz, Errol Mills

Grupa 6-10

1. Tomasz Mach

2. Bogdan Maciończyk  

3. Robert Majchrzak

Grupa 11-15

1. Mateusz Lorych

2. Maciej Zadęcki

3. Zbigniew Waśkiewicz

Grupa 16-20

1. Adam Pankowski  

2. Dawid Nowak

3. Bartosz Kuliberda

Grupa 21-25

1. Kamil Sikora

2. Krzysztof Swara  

3. Janusz Gawenda  

Grupa 26-36

1. Michał Gil  

2. Krzysztof Boligłowa  

3. Wojciech Stelmach

Gratulujemy!

---------------------

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Tokary Golf Club!

Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-5

  1. Lech Sokołowski
  2. Tomasz Kordek
  3. Daniel Sadoch

Zakwalifikował się również: Henryk Konopka

Grupa 6-10

  1. Janusz Sikora
  2. Paweł Lis
  3. Wojciech Hallmann

Grupa 11-15

  1. Tomasz Bednarczyk
  2. Bartłomiej Babij
  3. Mateusz Witt

Zakwalifikował się również: Marek Aszendorf

Grupa 16-20

  1. Radosław Wojtkiewicz
  2. Leszek Pankiewicz
  3. Filip Kopryk

Zakwalifikował się również: Maciej Gemborys

Grupa 21-25

  1. Jacek Riebandt
  2. Zygmunt Tylak
  3. Maciej Blok

Grupa 26-36

  1. Andrzej Jarecki
  2. Janusz Szews
  3. Jarosław Prymas

Gratulujemy!

Wszystkich, którym zabrakło szczęścia zapraszamy na kolejne Eliminacje!

www.wagc.pl

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach na Mazury Golf & CC!

Z przyjemnością informujemy, że awans do Krajowego Finału Race To Mexico WAGC 2020 wywalczyli:

Grupa 0-5

1. Tomasz Kordek

2. Bogdan Bigus

3. Rafał Majchrzak

 

Grupa 6-10

1. Mirosław Kęcik

2. Mateusz Papużyński

3. Waldemar Bacławski

 

Grupa 11-15

1. Tomasz Paczkowski

2. Mateusz Witt

3. Marek Tian

 

Grupa 16-20

1. Radosław Wojtkiewicz

2. Grzegorz Czelej

3. Krzysztof Stypułkowski

 

Grupa 21-25

1. Barbara Kielich

2. Małgorzata Rudnicka

3. Łukasz Wargała

 

Grupa 26-36

1. Paweł Dowgwiałłowicz

2. Beata Szęda-Ambroziak

3. Marek Kwiatkowski

 

Gratulujemy!

Wszystkich, którym zabrakło szczęścia zapraszamy na kolejne Eliminacje !

www.wagc.pl

-----------------------------------------

 

Właśnie zapadła bardzo istotna decyzja RUSZAMY z golfowymi turniejami WAGC ! 
Pierwsze turnieje odbędą się już w najbliższy weekend 23 maja Mazury Golf & Country Club, Olsztyn i 24 maja w Tokary Golf Club, Przodkowo !

We wtorek po południu zostaną opublikowane zasady rywalizacji sportowej. Zapewniamy, że model organizacyjny turnieju zapewni spełnienie wszystkich warunków bezpieczeństwa związanych z epidemią.

Jednocześnie przypominamy o konieczności wnoszenia opłat za uczestnictwo w turnieju za pomocą przelewu na konto, który jest warunkiem dopuszczenia graczy do uczestnictwa w turnieju.

http://www.wagc.pl

Partnerzy