Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Sobota, 4 Maj 2024

HOLIDAY INN GOLF CUP 2023.

2023-09-17

Za nami kolejna 8 edycja turnieju Holiday Inn Golf Cup, w dniach 16-17 września w Golf Park Józefów po dwudniowej rywalizacji poznaliśmy zwycięzców!
Krzysztof Chomaniuk został 8 graczem w historii, który założył Zieloną Marynarkę za zwycięstwo w turnieju Holiday Inn Golf Cup!
Po emocjonującej końcówce, pokonał ubiegłorocznego Mistrza, Jacka Piłko, 1 uderzeniem.
O 3 miejsce, dogrywkę rozegrali Radosław Bajor i Mikołaj Halicki i finalnie najniższe miejsce na podium przypadło Radkowi.
W grupach hcp zwyciężyli Paweł Piątek oraz Ilona Sar, a w kategorii Ladies nagrodę odebrała Wiktoria Sypniewska.