Turnieje

Turnieju Otwarcia Sezonu - I Eliminacje Sobienie Golf Tour  9-10.04.2016
2016-04-09

Turnieju Otwarcia Sezonu - I Eliminacje Sobienie Golf Tour 9-10.04.2016

W dniu dzisiejszym 9 kwietnia w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club rozegrany został pierwszy dzień Turnieju Otwarcia Sezonu - I Eliminacje Sobienie Golf Tour

9-10.04.2016.

Przenikliwe zimno i nieustający deszcz nie wpłynęły ani na frekwencję, ani nie zdołały ochłodzić gorącej rywalizacji podczas Turnieju Otwarcia Gradi Golf Club.
Sezon BMW Pitch & Putt Wilanów Challenge rozpoczęty!
2016-04-04

Aż 42 golfistki i golfistów wzięło udział w pierwszym turnieju w sezonie. 20 graczy wystartowało w najwyższej kategorii HCP 0-26.4

Już 15 kwietnia zapraszamy na pole Gradi Golf Club na turniej Gradi Invitational inaugurujący cykl LOTOS PGA Polska Tour. Pula nagród dla zawodowców wyniesie 30 000 zł.
Ważny triumf Adriana Meronka. Polak golfistą roku!
2016-03-01

Adrian Meronk doczekał się kolejnego zwycięstwa w rozgrywkach ligi NCAA, na dodatek

w jednym z najważniejszych turniejów w tym sezonie. Najlepszy polski golfista triumfował w mistrzostwach Konferencji Południowej, które zostały rozegrane na polu Pinehurst No. 9 w Karolinie Północnej w USA.

Adrian Meronk zajął znakomite 4. miejsce w jednym z najbardziej prestiżowym turniejów w tym sezonie – Jones Cup Invitational. Tym samym, najlepszy polski golfista poprawił swoje osiągnięcie sprzed roku (8. pozycja) i ponownie był najwyżej sklasyfikowanym Europejczykiem w stawce, ex aequo z Austriakiem Matthiasem Schwabem. Turniej został rozegrany w weekend na polu Ocean Forest GC w stanie Georgia w USA.

Tallahassee, 13.03.2016 r.

Adrian Meronk i jego drużyna ETSU Bucs mają za sobą bardzo udany weekend

w rozgrywkach NCAA. Najlepszy polski golfista był o krok od zwycięstwa w turnieju Seminole Intercollegiate, ostatecznie finiszując na 2. pozycji. Drużynowo, The Buccaneers Tennessee uplasowali się na 4. miejscu.

The PGA in Scotland and The Gleneagles Hotel have today announced a new Pro-Am tournament for 2016, scheduled to take place at the renowned venue in Perthshire, Scotland next summer.