Dzisiaj jest Środa, 24 Kwiecień 2024

Turnieje

Znamy Mistrza Wielkopolski 2018 w Golfie
2018-08-14

Podczas turnieju, który odbył się w miniony weekend (1-2 września) na Kalinowych Polach, ponad 140 zawodników rywalizowało o tytuł Mistrza Wielkopolski w golfie. Tę zaciętą rywalizację wygrał Michał Mierzwa, wśród kobiet najlepsza okazała się Marta Konieczna.
Ales Korinek  zwycięża  w turnieju Modry Las Open !
2018-08-13

Ales Korinek zwycięża w turnieju Modry Las Open !

Reprezentant Czech – Ales Korinek, zwycięża w przedostatnim turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour - Modry Las Open, pokonując ponad 40 zawodowców.

Efektowne, dalekie uderzenia są chwałą golfistów. Sama siła nie jest jednak kluczem do zwycięstwa w zawodach Long Drive – niezbędna jest również precyzja i zmieszczenie się w wyznaczonym polu. Dlatego właśnie niełatwo jest przewidzieć przebieg zawodów, a zwyciężyć może każdy, kto podejmie wyzwanie. Zapraszamy wszystkich golfistów do udziału w Mistrzostwach Polski Long Drive 2018.

Ostatni mecz z reprezentacją Grecji w walce o brązowe medale European Ladies’ Team Shield Championship (1-4.08.2018) zakończył się wygraną polskiej drużyny w składzie: Dominika Gradecka, Dorota Zalewska, Nicole Polivchak i Maria Żrodowska.

Czwarta edycja tego turnieju odbyła się w Chorwacji, na polu golfowym pod Zagrzebiem Riverside Golf (par 72).

Silesia Business & Life Golf Cup 8 na polu golfowym Sand Valley Golf Resort z niespodziankami !
2018-07-22

Mariusz Czerkawski wygrywa klasyfikacje Strokeplay brutto i tym samym tygodniowy wyjazd na Teneryfę / Silesia Business & Life Golf Cup 9. Hole in One na turnieju Silesia Business & Life Golf Cup dla Kazimierza Mendaka i 600 butelek wina Gevelli !!!
VIII edycja turnieju golfowego „Warsaw Open Ladies Golf Cup”.
2018-07-15

Zwyciężczynią VIII „Warsaw Open Ladies Golf Cup” została Elżbieta Panas – Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet oraz Klub Golfowy First Warsaw Golf. Zmienna pogoda z przewagą deszczu nie zakłóciła przebiegu ósmej edycji „Warsaw Open Ladies Golf Cup”. Frekwencja dopisała - warto było się spotkać w miłej i koleżeńskiej atmosferze i kontynuować kolejna edycję turnieju Kobiet.
European Amateur Team Championship, Division 2.
2018-07-10

Przyszłe gwiazdy golfa zawodowego na polu pod Częstochowa.

Polacy walczą o awans do 1. Dywizji Drużynowych Mistrzostw Europy

W środę, 11 lipca na polu golfowym Rosa Private GC pod Częstochową sześcioosobowy skład reprezentacji biało-czerwonych rywalizować będzie w European Amateur Team Championship, Division 2.
5 turniej eliminacyjny Super 7 Series - Aston Martin British Luxury.
2018-06-30

30 czerwca w First Warsaw Golf odbył się 4 turniej eliminacyjny Super 7 Series - Aston Martin British Luxury. Dla fanów motoryzacji była nie lada gratka, można było zobaczyć dwa modele aut Astona Martina jak DB11 oraz Vanquish S, prosto z hrabstwa Warwickshire w Wielkiej Brytanii a nawet odbyć jazdę próbną !
17 Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE.
2018-06-29

W Rajszewie, najstarszym polu golfowym w powojennej Polsce, 29 czerwca 2018 r. rozegrany został 17 Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE. W turnieju przy pięknej pogodzie na 18 dołkowym polu golfowym zagrało 100 golfistów z całej Polski, przyjaciół Eurobuild CEE.

Była to już 14. edycja Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Mężczyzn Polish Open. Po rekordowej dogrywce, która została rozstrzygnięta dopiero po 10. dołku zwyciężył Francuz Matthieu Decottignies Lafon. Tym samym na drugiej pozycji uplasował się Czech Ondrej Liesera. Trzecie miejsce zdobył Niemiec Hinrich Arkenau.