Facebook Polub nas na Facebooku
Dzisiaj jest Środa, 24 Lipiec 2024

Silesia Business & Life Golf Cup 2018 - Mauritius – RPA – Czechy

2017-12-01

Turnieje Silesia Business & Life Golf Cup wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń golfowych w kraju. Organizatorzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom golfistów od 3 lat organizują dla nich zagraniczne wyjazdy golfowe, podczas których rozgrywane są turnieje eliminacyjne do krajowego finału. Jest to jedna z nielicznych imprez, gdzie w sezonie zimowym wraz z Silesia Business & Life Golf Cup, golfiści wyjeżdżają przynajmniej raz w miesiącu do  wspaniałych zakątków  świata jak Gran Canaria w grudniu 1-8.12.17 oraz 08.12.17. Sheraton Salobre Golf Resort to wyjątkowy 5-gwiazdkowy hotel, w samym sercu dwóch pól golfowych Old Course Salobre i New Course Salobre.

Z pól golfowych rozpościera się widok na morze i wzgórza.  W styczniu golfiści udadzą się na Mauritius 11-19.01.18. Hotel Long Beach Golf & Spa Resort, położony jest na skraju jednej

z najpiękniejszych plaż na wyspie, natomiast turnieje zostaną rozegrane na polach Ile Aux Cerfs Golf Club oraz Anahita. W marcu, grupa uda się w kolejną daleką podróż do Republiki Południowej Afryki  05-17.03.18 w regiony Cape Town & Fancourt. Pierwszym miejscem na mapie wyjazdu będzie Kapsztad, który dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dla oka jak i podniebienia. To będzie czas zwiedzania i degustowania. Na trasie podróży znajda się również okoliczne winnice. Wisienką na torcie będzie pobyt w ośrodku Fancourt Golf Resort & Spa w George, który pozostaje mekką golfistów w tej części Świata. Fancourt składa się z 3 pól golfowych : Montagu, Outeniqua oraz sławny the Links ( nr1 w RPA) i wszystkie zaliczane są do czołówki w RPA.

 

Zainteresowane osoby wyjazdem z Silesia Business & Life, mają jeszcze szanse na egzotyczny wyjazd golfowy, po kontakcie z organizatorem.

Po raz pierwszy Silesia Business & Life zagości u naszych południowych sąsiadów Czechów. Tuż przy granicy z Polską ( Czeski Cieszyn ) w Ropicach na polu golfowym Ropice Golf Resort zagrają zarówno Polacy jak i Czesi.

W Polsce na golfistów również czekają wspaniałe turnieje. Już po raz trzeci golfiści zagrają na przepięknym polu golfowym Sierra Golf Cup 2-3.06.2018, gdzie jak zawsze na zwycięzców będą oczekiwały niesamowite nagrody.

Rejestracja na turnieje eliminacyjne odbędzie się przez system eagle PZGolf. W każdym z turniejów zwycięzcy otrzymają możliwość zagrania w turnieju finałowym, a o nim więcej informacji w późniejszym terminie. 

Partnerzy