Jak co roku Polish Golf organizuje Zakończenie Sezonu Golfowego, połączone z wręczeniem nagród Polish Golf Awards.

W sobotę 18 stycznia zostały oficjalnie otwarte symulatory golfa. Na razie dwa stanowiska, wyposażone w profesjonalny system radarowego pomiaru - TRACKMAN 4. Studio golfa znajduje

się w Warszawie przy ul. Gwiaździstej 5 na terenie obiektu medycznego.

WKRÓTCE WDROŻENIE ŚWIATOWEGO SYSTEMU HANDICAPOWEGO (WHS)
2019-12-09

Z początkiem nowego sezonu, w miejsce dotychczasowego systemu handicapowego EGA (European Golf Association), PZG rozpoczyna stosowanie Światowego Systemu Handicapowego WHS (World Handicap System) opracowanego wspólnie przez United States Golf Association (USGA) oraz R&A.
Adrian Meronk  kończy sezon Challenge Tour w wielkim stylu !!!
2019-11-10

Adrian Meronk kończy sezon Challenge Tour w wielkim stylu !!!

Adrian Meronk uplasował się w Challenge Tour Grand Final na dzielonym dziewiątym miejscu, zakończył tegoroczne występy na wspaniałej piątej pozycji w rankingu Road to Mallorca i awansował do European Tour !
PGA TOUR i European Tour na żywo w Golf Channel Polska !
2019-11-09

PGA TOUR i European Tour na żywo w Golf Channel Polska. Od 2020 roku obydwie najbardziej prestiżowe serie turniejów golfowych świata: PGA TOUR oraz European Tour będą dostępne w polskiej telewizji tylko w Golf Channel Polska.

Thomas Bosko – Ćwiok zwycięzcą turnieju PGA Polska Short Game Championship by Winterhalter. Drugie miejsce zajął Maksymilian Sałuda, trzecie Grzegorz Zieliński. Tak uplasowali się zawodowcy. Natomiast wśród amatorów pierwsze miejsce zajął Jacek Piło, drugie Mikołaj Halicki, na trzeciej pozycji Konrad Zygarski.

Zwyciężczynią Mistrzostw Europy w Ground Golfie Open Europe 2019- została reprezentantka Hiszpanii, Japonka Reiko Hiraga!

GRATULACJE !!!

Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup 2019 !
2019-09-15

Konrad Zygarski Mistrzem Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup 2019 ! Po dwu dniach zmagań w turnieju Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup 2019, zwyciężył Konrad Zygarski i po raz pierwszy założył Zieloną Marynarkę.

Za nami czwarta edycja turnieju PZPN Golf Invitational 2019, rozegranego 9 września, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

W ostatni weekend sierpnia odbył się kolejny turniej, XI Kol-Dental Golf Cup oraz 25 Lecie Firmy. Jedenasty turniej golfowy to duży sukces. Turniej a właściwie event golfowy tym razem na polu golfowym Mazury Golf & Country Club. Przez dwa dni rozgrywek nie zabrakło atrakcji.