Dzisiaj jest Niedziela, 28 Kwiecień 2024

Aktualności

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie 2019 – ostatni tydzień zapisów!
2019-08-31

Wielkopolski Klub Golfowy oraz Grupa AFEKT organizują czwartą już edycję Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Golfie, które odbędą się w dniach 7 - 8 września 2019 r. na Kalinowych Polach k. Świebodzina.

24 sierpnia na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich rozegrany został finałowy turniej IX edycji Silesia Business & Life Golf Cup. Z pośród setek golfistów do Wielkiego Finału zakwalifikowało się 96 golfistów , którzy między innymi walczyli o główną wygraną - wyjazd golfowy do Abu Dhabi.

Alejandro Pedryc zwycięzcą piątej edycji Summer Przesiep Open by mitukiewicz.pl.

Turniej Przesiep Open by mitukiewicz.pl w Sobieniach Królewskich wpisał się na stałe w kalendarz zawodów. Kolejna piąta edycja przyciągnęła golfistów znajdujących się w czołówce polskiego golfa oraz tych, którzy chcieli po prostu zagrać – przyjaciół Adama.

POLKI NAJLEPSZE W EUROPEAN LADIES’ TEAM SHIELD CHAMPIONSHIP!
2019-08-03

Reprezentacja Polski triumfowała w turnieju European Ladies’ Team Shield Championship. W match play’owym finale rozgrywanego na Litwie turnieju, Polki pokonały Bułgarki. Na trzecim miejscu uplasowały się golfistki z Łotwy. Rywalizowało 10 kobiecych drużyn.

W poniedziałek 22 lipca w klubie golfowym Golf Park Józefów zorganizowany został turniej Ground Golfa. Był to test obiektu przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się w dniach 20-21 września. Było to pierwsze wydarzenie tej dyscypliny na polu golfowym.

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

Antybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra

Antybakteryjny krem do rąk z aktywnymi jonami srebra

The Open odbędzie po raz drugi w swojej historii w Irlandii Północnej. Royal Portrush Golf Club jest gospodarzem najstarszych mistrzostw świata - Open Championship, znanych także poza Wyspami Brytyjskimi jako The British Open.

W piątek na polu golfowym Binowo Park zakończyły się międzynarodowe, prestiżowe turnieje golfowe Marisa Sgaravatti Trophy i Masters Ladies Senior Championship. Łącznie w rywalizacji wzięło udział 140 golfistek z 16 państw.