Dzisiaj jest Poniedziałek, 6 Maj 2024

Aktualności

Mistrzostwa Polski w Ground Golfie 19 września 2021
2021-09-19

19 września w podwarszawskim Józefowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Ground Golfie.

Zbigniew Bujalski został zwycięzcą i otrzymał Tytuł Mistrza Polski w Ground Golfie., drugie miejsce zajął Wiktor Gierus a trzecie miejsce - Martyn Worthington.

Narodowy Dzień Sportu 11 września 2021.
2021-09-12

IX Narodowy Dzień Sportu 11 września 2021. Przedsięwzięcie zorganizowane przez Fundację Zwalcz Nudę. Ponad 600 wydarzeń na terenie całej Polski mających na celu propagowanie aktywności ruchowej
Finał Audi Polish Masters 24-26 września na dwóch polach golfowych: Sobienie Królewskie i First Warsaw Golf.
2021-09-11

Sportowej serii patronuje najlepszy polski golfista i olimpijczyk Adrian Meronk. W zawodach biorą udział takie gwiazdy sportu, jak Szymon Ziółkowski, Michał Ligocki i Mateusz Ligocki czy Tomasz Iwan. Już za dwa tygodnie wielki, bo trzydniowy finał turniejów golfa Audi Polish Masters.

Tomasz Pachecki zwycięzcą XI edycji Holiday Inn Józefów Golf Cup!
2021-09-06

Po dwudniowym turnieju z wynikiem 94 uderzeń Tomasz Pachecki wyprzedził Krzysztofa Chomaniuka 101 uderzeń i Jacka Piłko 104 uderzenia. Został siódmym w historii posiadaczem Zielonej Marynarki GPJ. Grzegorz Pawluk zwycięzcą rozgrywek Tom Morris Clasic w Golf Park Józefów

W dniach 28 - 29 Sierpnia na polu golfowym Mazury Golf & Country Club rozegrany został finałowy turniej Golf Trips Tour 2021! Turniej poprzedzały 4 rundy eliminacyjne. W czerwcu na Lisiej Polanie w lipcu na Sand Valley, Toya Golf i Gradi Golf i na przełomie lipca-sierpnia Kraków Valley.
Narodowy Dzień  Sportu 11 września - Bezpłatne treningi w całym kraju!
2021-08-24

Narodowy Dzień Sportu 11 września - Bezpłatne treningi w całym kraju!

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi na terenie całej Polski. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji.
Mateusz Gradecki na 6 miejscu w turnieju Challenge Tour Sydbank Esbjerg Challenge!
2021-08-21

Mateusz Gradecki, jeden z najlepszych polskich golfistów zawodowych zajął 6 miejsce podczas turnieju Sydbank Esbjerg Challenge. Rozgrywane w Danii zawody zaliczane są do prestiżowego europejskiego cyklu Challenge Tour, w którym w tym roku z powodzeniem występuje Polak.

Prezydent MKOL Thomas Bach powiedział: Ogłaszam zamknięcie Igrzysk 32 Olimpiady. Zgodnie z tradycją wzywam młodzież świata, aby za trzy lata zebrała się w Paryżu we Francji, aby świętować Igrzyska 33 Olimpiady. Do zobaczenia w Paryżu!

Nelly Korda z drużyny USA zdobywa złoto w golfie olimpijskim!
2021-08-08

Nelly Korda z drużyny USA zdobywa złoto w golfie olimpijskim

Po tym, jak  Xander Schauffele z  drużyny USA wygrał złoto w turnieju mężczyzn w zeszłym tygodniu, 23-letnia nr 1 na świecie Nelly Korda  zdobyła dla Stanów Zjednoczonych drugie złoto w turnieju kobiet. Zamykając czwartą i ostatnią rundę, osiągnęła dwa uderzenia poniżej par, z wynikiem -17.