Aktualności

Silesia Business & Life Golf Cup w  First Warsaw Golf 13-14 maja 2017
2017-05-14

Silesia Business & Life Golf Cup w First Warsaw Golf 13-14 maja 2017

W dniach 13-14 maja na podwarszawskim polu golfowym First Warsaw Golf Club rozegrane zostały kolejne eliminacje Silesia Business & Life Golf Cup 2017. Po wielu dniach „jesiennej” jak na tą porę roku słoty, majowy turniej odbył się przy pięknej i słonecznej pogodzie. Gra w tych dniach była w pewnym stopniu rywalizacją ale humory dopisywały wszystkim uczestnikom.

Mamy drużynę golfową. Rok pracy i zmagań z różnymi przeciwnościami a nie było łatwo.

Dzięki zaangażowaniu trenera Alvina Brasseux, pomocy pola golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club, udziału sponsorów – Firmie MELEX, Continental, Bridgestone oraz TOPGOLF.pl.

W dniu 3 maja uczniowie projektu - Młodzież Ponadgimnazjalna Gra w Golfa z TOPGolf.pl otrzymali kije golfowe od TOPGolf.pl oraz buty, których sponsorem jest firma MELEX, uznany producent pojazdów elektrycznych. Sprzęt golfowy został przetestowany tego samego dnia na polu golfowym.

Dwudniowe rozgrywki turnieju Floating Garden Szczecin Open z cyklu BMW PGA Polska Tour zakończone. Zwycięzcą dwudziestej edycji turnieju został Max Sałuda.

Majowy weekend to święto kobiecego golfa. W dniach 30 kwietnia – 1 maja na polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club rozegrano 7 edycję Warsaw Ladies Golf Cup.

Przy słonecznej pogodzie golfistki rywalizowały o tytuł mistrzyni i puchar turnieju Warsaw Ladies Golf Cup. Zwyciężczynią została Amanda Majsterek z klubu golfowego A&A. Gratulujemy !

SPACE OPEN Sobienie Królewskie 29-30 kwietnia: WYNIKI.
2017-05-01

I krajowa eliminacja SPACE OPEN 2017 rozegrana została na polu Sobienie Królewskie G&CC w dniach 29-30/04/2017 r. W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników. Turniejowi sprzyjała pogoda, co pozwoliło nam rozegrać zawody bez kropli deszczu. Dobra atmosfera zawodów dała się odczuć nie tylko w Club House ale również na polu wśród zawodników. Pomimo delikatnego zimna zawodnicy po swoich rundach schodzili uśmiechnięci.

W ciągu dwóch dni turnieju rozegrano wiele konkursów dodatkowych, w których na zwycięzców czekały specjalne nagrody ufundowane przez naszych partnerów i organizatora turnieju.

Pierwszy dzień eliminacji turniejów Space Open w Sobieniach Królewskich. Prezentujemy galerię listy startowej zawodników z pierwszego dnia. W turnieju zagrało ponad 110 golfistów.

Zakończył się pierwszy w tym sezonie turniej cyklu BMW PGA Polska Tour – Gradi Invitational by John Deere. Choć warunki atmosferyczne nie sprzyjały grze, jak co roku frekwencja była rekordowa.

Finałową rundę Peter Bronson rozpoczął z wynikiem 66 uderzeń. Tuż za nim ze stratą trzech uderzeń rozpoczynał Martyn Proctor. Podczas drugiej rundy turnieju, po pierwszych dziewięciu dołkach wynik został wyrównany. Jednak, to Martyn lepiej zagrał drugą dziewiątkę, pokonując Petera trzema uderzeniami, a tym samym zwyciężając w turnieju Gradi Invitational by John Deere.

Pogoda dopisała, goście również. W poniedziałek 24 kwietnia na warszawskim Olympic Golf Club rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Klubu. Format gry- konkurs najbliżej dołka. Był piknik, konkurs i spotkania w przyjaznej atmosferze jaką tworzą organizatorzy i właściciele obiektu - Maria i Marek Bednarczykowie.

22 kwietnia w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club rozegrany został turniej otwarcia sezonu. Pogoda nie rozpieszczała golfistów, spory wiatr i temperatura około 7 stopni utrudniały grę. Jedynie słońce utrzymywało pogodę ducha. Zaproszeni goście mogli poznać tajniki golfa podczas profesjonalnej akademii. W domu klubowym rozmawiano nie tylko o golfie. Przewodnim motywem dnia było malarstwo i sztuka oraz wystawiona galeria obrazów znanego artysty Józefa Krzysztofa Oraczewskiego, który jest jednym z najbardziej cenionych w świecie współczesnych malarzy polskich, z uwagi na zakres podejmowanych tematów artystycznych, jak również dzięki stosowanym technikom twórczym. Artysta uprawia malarstwo sztalugowe, malarstwo wielkoformatowe, rysunek i grafikę.