Dzisiaj jest Piątek, 10 Maj 2024

Aktualności

Adrian Meronk na podium. Znakomita passa Polaka w NCAA
2016-03-23

Adrian Meronk zajął 3. miejsce w turnieju NCAA Airstream Adventures Northwest Classic. Dla Polaka był to już siódmy z rzędu występ, w którym uplasował się w czołowej “10”. Rywalizacja odbyła się w dn. 21-22 marca w Canby w stanie Oregon w USA.
Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet.
2016-03-17

20 października 2015 r. zarejestrowane zostało Polskie Stowarzyszenie Golfa Kobiet.

Prezesem stowarzyszenia została Elżbieta Panas, aktorka, golfistka znana z promowania golfa, między innymi dzięki niej powstała stała wystawa historii golfa „Polski Golf” w Muzeum Sportu w Warszawie. Jest między innymi organizatorką turniejów Warsaw Ladies Golf Cup którego kolejna edycja odbędzie się w maju.

Już 15 kwietnia zapraszamy na pole Gradi Golf Club na turniej Gradi Invitational inaugurujący cykl LOTOS PGA Polska Tour. Pula nagród dla zawodowców wyniesie 30 000 zł.
Ważny triumf Adriana Meronka. Polak golfistą roku!
2016-03-01

Adrian Meronk doczekał się kolejnego zwycięstwa w rozgrywkach ligi NCAA, na dodatek

w jednym z najważniejszych turniejów w tym sezonie. Najlepszy polski golfista triumfował w mistrzostwach Konferencji Południowej, które zostały rozegrane na polu Pinehurst No. 9 w Karolinie Północnej w USA.

Mamy zaszczyt poinformować, że TOPGolf.pl został oficjalnym partnerem PGA Polska.

PGA Polska czyli Stowarzyszenie Instruktorów Golfa jest organizacją skupiającą profesjonalnych instruktorów golfa oraz zawodników turniejowych. Misją organizacji jest popularyzacja golfa, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa.

Adrian Meronk w znakomitym stylu rozpoczął sezon golfowy w 2016 roku.

Adrian Meronk zajął znakomite 4. miejsce w jednym z najbardziej prestiżowym turniejów w tym sezonie – Jones Cup Invitational. Tym samym, najlepszy polski golfista poprawił swoje osiągnięcie sprzed roku (8. pozycja) i ponownie był najwyżej sklasyfikowanym Europejczykiem w stawce, ex aequo z Austriakiem Matthiasem Schwabem. Turniej został rozegrany w weekend na polu Ocean Forest GC w stanie Georgia w USA.

Tallahassee, 13.03.2016 r.

Adrian Meronk i jego drużyna ETSU Bucs mają za sobą bardzo udany weekend

w rozgrywkach NCAA. Najlepszy polski golfista był o krok od zwycięstwa w turnieju Seminole Intercollegiate, ostatecznie finiszując na 2. pozycji. Drużynowo, The Buccaneers Tennessee uplasowali się na 4. miejscu.