Dzisiaj jest Poniedziałek, 29 Kwiecień 2024

Aktualności

Golf Trips Tour 2022 Finał - Mazury G&CC
2022-09-05

Podczas turnieju finałowego w Mazury Golf & Country Club, 4 graczy wygrało zaproszenia na Golf Trips International 2022 - Gloria Serenity Resort, 5-12 listopada, w ich gronie znaleźli się: grupa hcp 0-12 - Arkadiusz Rybarczyk,grupa hcp 12,1-18 - Włodzimierz Kado, grupa hcp 18,1-27 - Przemysław Błaszczyk, grupa hcp 27,1-36 - Bartłomiej Kahn.

GOLF TRIPS TOUR to cykl ogólnopolskich turniejów dla amatorów lubiących łączyć pasję rywalizacji sportowej z podróżami, który rozgrywany jest od 2020 roku.

Tegoroczny finał cyklu, zaplanowany jest w terminie 03-04 września, w Mazury Golf & Country Club.

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta – to hasło przewodnie letniego turnieju Summer Przesiep, który odbył się w dniach 16-18 sierpnia, w Sobieniach Królewskich GCC.

Rusza rejestracja na finałowy turniej z serii PGA Polska Tour – PGA Polska Championship. Już 16 września zapraszamy na pole golfowe Lisia Polana. Pula nagród wyniesie 30 000 zł.

Ważne informacje turniejowe oraz harmonogram finału WAGC 2022!

Przed nami ostatnia szansa na uzyskanie kwalifikacji do finału Caffe Grano Evening Golf Tour 2022!

Ostatnia eliminacja rozegrana zostanie w dniach 30-31 sierpnia (wtorek-środa) o godzinie 19:00 w Golf Park Józefów.
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfa.
2022-08-14

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Golfie oraz Mistrzostwa Wielkopolskiego Klubu Golfowego odbędą się w dniach 10-11 września 2022 roku na polu golfowym Black Water Links w Rumianku.

„Sportowe akademie dla kobiet – edycja jesień 2022”
2022-08-14

Zapraszamy na bezpłatne akademie golfa dedykowane Paniom. Zajęcia organizowane są przez Fundację Pro Active Poland w Golf Park Józefów.

W dniach 07-07 sierpnia na podkrakowskim polu golfowym Kraków Valley Golf & Country Club rozegrane zostały dwudniowe, ostatnie eliminacje prze finałem, który odbędzie się w dniach 03-04 września na polu -Mazury Golf & Country Club. Gratulacje dla zwycięzców!

Sobienie Królewskie G&CC pokonały w niedzielnym finale First Warsaw G&CC 3:1 i tym samym obroniły tytuł klubowego mistrza kraju mężczyzn. Drugi rok z rzędu brąz wywalczyły Kalinowe Pola GC.