Radosław Frańczak został nowym prezesem Polskiego Związku Golfa. Podczas walnego zgromadzenia delegatów, które odbyło się w poniedziałek 30 maja w Warszawie, pokonał drugiego kandydata – Tomasza Wojaka.
Turniej Junior Golf Cup I należy już do historii.
2022-05-28

Wspaniali uczestnicy, piękne uderzenia i nieprzewidywalna pogoda – tak można podsumować dzisiejsze wydarzenie.

organizatorem była Fundacja Pro Active Poland
Zakończył się najstarszy zawodowy turniej golfowy w Polsce – Floating Garden Szczecin Open.
2022-05-25

Zakończył się najstarszy zawodowy turniej golfowy w Polsce – Floating Garden Szczecin Open. Był to drugi turniej z cyklu PGA Polska Tour 2022. Zwycięzcą turnieju z przewagą 4 uderzeń został Maksymilian Sałuda.

Po raz czwarty rozegrany został turniej PB Cup.
2022-05-24

Biznes znów zagrał z nami w golfa

Po raz czwarty rozegrany został turniej PB Cup. Jak zawsze z kompletem zawodników – subskrybentów, prenumeratorów i przyjaciół „Pulsu Biznesu”.

97 Urodziny Czesława Romankiewicza!
2022-05-23

„Golf trzyma mnie przy życiu” tak mówi Czesław Romankiewicz, od 17 lat golfista, który zaczął uprawiać ten sport w wieku 80 lat! W Tatfort Golf Club w Toruniu mieliśmy przyjemność świętować 97 urodziny najstarszego golfisty w Europie- Czesława Romankiewicza.
Mistrzostwa Klubu  w Čeladnej za nami!
2022-05-16

Mistrzostwa Klubu w Čeladnej za nami!

Mistrzostwa Klubu w Čeladnej za nami! Dziękujemy za wspaniałą organizację!

Dorota Madejska oraz Arkadiusz Rybarczyk zostali odpowiednio Mistrzynią oraz Mistrzem Klubu w sezonie 2022!

Zakończyliśmy pierwszy turniej z serii 5 Stars Junior Cup na wymagającym polu Kraków Valley. Walka wśród juniorów była zacięta i trwała do ostatniego dnia, gdyż dla niektórych stawką było wejście do rankingu WAGR.

52 uderzenia uzyskane w I turze rywalizacji, wystarczyły do wygrania I MAJORSA w tym sezonie.

Gratulacje!!!

W sobotę, 7 maja w Golf Park Józefów podczas Turnieju Kapitańskiego mieliśmy uroczystość posadzenia drzewka, ku pamięci naszego klubowicza Stanisława.
IRON GOLFER 2022 Turniej dla Twardzieli!
2022-05-06

21 czerwca, we wtorek rusza trzecia edycja turnieju dla twardzieli - IRON GOLFER 2022!

Podczas jednego dnia golfiści rozegrają trzy pełne rundy na 3 polach: Sobienie Królewskie GOLF& Country Clu , start o godzinie 4.30!, następnie First Warsaw Golf w Rajszewie i finał na polu golfowym Lisia Polana koło Pomiechówka.